Artisteer & Themler CZ

Česko-Slovenské diskuzní fórum o programu Artisteer a Themler pro návrh a tvorbu webových šablon

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Jaký je lepší program?

Jaký je lepší program? 1 rok 10 měsíců zpět #61

• David12
  • Nováček
Dobrý den,

Mám pár otázek. Uvažuji o koupi Artisteeru, ale četl jsem že pro Artisteer se nevydávají žádné další aktualizace(ukončen vývoj). Je to pravda? Včera jsem si stáhnul trial verzi Themleru a vůbec se v něm neorientuji ani jsem nenašel možnost přenastavení do češtiny. Artisteer mi připadá mnohem přehlednější. Otázka zní. Jaký program je lepší Artisteer nebo Themler? Je Themler v češtině? Dělal bych stránky ve Wordpressu.

Děkuji za rady
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Jaký je lepší program? 1 rok 10 měsíců zpět #62

• bakous
  • Administrator
Dobrý den Davide,
hned na začátek řeknu, že bych si na vašem místě koupil se svými znalostmi Artisteer. A teď by to chtělo trošku rozvést důvody. Máte pravdu, že Artisteer se již nijak moc nevyvíjí. Tedy on se nevyvíjí na straně klienta. To znamená, že program, který máte nainstalovaný na svém počítači, se již nijak neupravuje, ale serverová část, to je ta která na základě toho co jsem v Artisteeru navrhnul a co jí odešlu, vygeneruje šablonu pro daný redakční systém, tak ta je vyvíjena neustále a reaguje tak na nové verze redakčních systémů. Já osobně pracuji s Artisteerem ve spojitosti s Joomlou. Jsem naprosto spokojen, protože Artisteer v tomto případě používám v zásadě jen pro návrh kostry, rozložení pozic pro moduly, responzibilitu, návrh tlačítek a další stylování. Vše ostatní si již aplikuji přes dokoupené moduly a pluginy 3. stran. Themleru jako takovému jsem příliš na chuť nepřišel.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Real time web analytics, Heat map tracking